Anaysafa

Leon Yoğuşmalı Kombi Servisi
Protherm Servisi

Protherm Leon yoğuşmalı kombi ile yaşayacağınız tüm sorunlar artık servis güvencemiz altında…buy a research paper custom papers

Lynx Elektronik Kombi Servisi
Protherm Servisi

Protherm Lynx elektronik kombi ile yaşayacağınız tüm sorunlar artık servis güvencemiz altında…buy a research paper custom papers

Leopar Hermetik Kombi
Protherm Servisi

Protherm Leopar  hermetik kombi ile yaşayacağınız tüm sorunlar artık servis güvencemiz altında…

Kombi Petek Temizliği
Peryodik Petek Bakımı

Peryodik  kombi petekleriniz ile yaşayacağınız tüm sorunlar artık servis güvencemiz altında…

0544 230 88 89 Telefon Numarasından Arıza Kaydı Bırakabilirsiniz.

Kurumsal

Grup firmamız 1992 yılından bu zamana kadar ısıtma ce soğutma sektöründe faaliyet göstermektedir. Portherm kombi servisi olarak 7 gün/24 saat hizmet vermektedir.

Tamamen tüketici odaklı %100 mutlu müşteri anlayışını hedeflemekteyiz.

Protherm Periyodik Bakım
40%
Protherm Yedek Parça
35%
Protherm Petek Temizliği
25%

Protherm Kombi Faydalı Bilgiler

Peteklerinizde antifriz kullanabilirsiniz. Ama gelişi güzel aldığınız ya da tavsiye üzerine aldığınız antifrizler protherm kombinize zarar verebilir. Bir çok laboratuvar testine sokulan antifrizlerlerden bir kaçı tam koruma sağlamaktadır. Üretici firma tarafından onaylatılmamış kullanımlarda kombiniz garanti dışı kalabilir ve teknik destek alamayabilirsiniz. Bu konuda hassas davranmanız gerekmektedir.

Önceki bölümlerde sizi ısıtma sistemlerinin tarihçesine ve türlerine tanıtmıştık ve bu bölümde, ısıtma sisteminin neyi içerdiğini, ekipman tiplerini, özelliklerini, birbirlerine olan avantajlarını ve bireysel ısıtma için geliştirdiğimiz çözümlerimizi hayal edebileceğimiz daha ayrıntılı bir şekilde anlatacağız. ev veya daire. Daha detaylı bilgi için

Uzun yıllar boyunca, ilk ısıtma tesisatı konutta seyreltilmiş bir şenlik ateşidir.

M.Ö. yüzyılda antik Roma’da. e. zaten odanın içindeki havanın, yerden oyuklardaki ısıtıcılar tarafından ısıtıldığı, yeraltı boşluklarına geçen gelişmiş bir ısıtma cihazı olan “hipokost” vardı. Böyle bir sistem, yanma ürünleri ile insan teması olmadan “temiz” ısı elde etmeyi mümkün kıldı. Buna ek olarak, ateşin yok olmasından sonra uzunca bir süre için büyük bir termal atalet geçiren taş zemin, odaya sıcaklık kattı. Hipokost, Mark Vitruvius Pollio tarafından “Açık Mimarlık” tezinde tanımlanmıştır. Benzer bir sistem, “ondol”, iddia edilen ilk yüzyılda ortaya çıktı. MÖ. e. – VII yüzyıl. n. Yani hala Kore’de kullanılır. Isıtmalı zemine benzer bir sistem, Çin’in kuzey bölgelerinde de biliniyor; burada “dikan” olarak biliniyor; burada yalnızca geniş bir sobanın ısıtıldığı, insanlar uyuduğu, oturduğu ve kurduğu şey var. Devamı için…

MiGo ile akıllı telefonunuz veya tablet uygulamalarınız yardımıyla evinizdeki ısıtma veya su ısıtıcılığını kolayca kontrol edebilirsiniz.

Dış hava sıcaklığı değişirse, MiGo internetteki hava durumu verilerine dayanarak dış hava sıcaklıkları ile kapalı hava sıcaklıkları arasındaki mevcut farkı derhal karşılaştırır ve kullanıcının isteğine uyarlanır. Bu sayede, açık havada soğutmada ısıtma için daha az enerji kullanılır, aksine dış hava sıcaklığı artarsa ??evin gereksiz yere ısıtılması gerekmez.

MiGo denetleyicisinin sizi önemli olaylarla ilgili uyaran entegre bir durum göstergesi vardır. Standart olmayan bir kazan durumu meydana gelirse veya internet bağlantısı kaybolursa, ilgili bilgi derhal uygulamada görüntülenir.

Size yedek parça, parça ve ürün paketlerimizle tanışmanız için yeni Protherm logosunu tanıtmak istiyoruz.

protherm logo

https://protherm-servis.net/wp-content/uploads/2017/12/protherm-yeni-logo.jpg

Servis ağlarımıza komşu ilimiz olan Kocaeli ve Sakarya’nın bazı ilçelerini eklemiş bulunmaktayız. Böylece daha hızlı ve acil servis ekiplerimizle problemlerinizde sizlere bir telefon kadar yakınlaşmış olduk.

Protherm Kombi Modelleri

Protherm Leon

Yoğuşmalı Kombi

24-28 kW güç seçeneği
Düşük yakıt sarfiyatı
Verim sınıfı (92/42 CEE)
Hi-Tech Turbo Eşanjör

Protherm Leon Kombi

Protherm Lynx

Protherm Elektronik Kombi

Dijital Ekran
Verim Sınıfı (92/42 CEE)
Çift Eşanjör Sistemi
Yüksek Sıcak Su Konforu

Protherm Leopar

Hermetik Elektronik Kombi

Yüksek Verim
Ekonomik Konfor Kullanma Modu
Dekoratif ve Küçük Ebatlar
Doğalgaz – LPG İle Çalışabilme

Protherm Sorunlarınızı Çözmenize Yardım Edeceğiz

Servis ortaklarımız listesinden seçim yapın ve teknisyenle doğrudan bir randevu ayarlayın. Servis şirketi Protherm kombinize bakar ve soruna uygun bir çözüm önerir.
Protherm markası ile 10 yılı aşkın bir süredir İstanbul ve çevresinde  ısıtma teknolojilerinin özel servisini yapmaktayız.

Servis Noktası

Çalışan Personel

Ulaşılan Km

Mutlu Müşteri