Protherm Leon Servisi

Protherm Leon Kombi Servisi

”Servis Kalitesinden Ödün Vermek İstemeyenlerin Tercihi” olarak tüm Protherm kombi modellerinin bakım ve onarım hizmetlerini veriyoruz. Periyodik bakım, yedek parça temin ve onarımı, montaj- de montaj hizmeti ve periyodik temizlik seçeneklerinde aktif faaliyet gösteriyoruz. Firmamız, çağrı merkezinden arıza bildirimi bırakan tüm müşterilerimize en hızlı sürede destek sağlıyor. Keşif, tamirat, bakım ve Protherm Leon servisi hizmetleri ile güvenli ortamlar yaratıyoruz.

st-kitchen-portrait-08092015-1042396-format-flex-height@690@desktop-500x400
Yoğuşma Verimi

Leon kombide ortalama %100 yoğuşma verimi sağlamaktadır.

Ateşleme Sisitemi

Elektronik olarak ateşleme yapan kombi modellerindendir.

Yakıt Türü

Leon kombi tüm Protherm modelerinde olduğu gibi doğalgaz ve Lpg kullamına uygundur.

Kontrol

Kombi tesisatınızın hem gidiş hemde dönüş sıcaklık kontrolünü yapabilirsiniz.

leon
Arıza

Leon kombi dijital olarak arızayı size bildirmektedir.

Koruma

Leon kombinin soğuk günlerde donmaya karşı korumalıdır.

Safriyat

Leon kombide üç kademeli pompa kullanımı mevcuttur.

Su Basıncı

Protherm’in bu modelinde kombiniz duşuk su basınçlarında bile çalışabilmektedir.

Protherm Mobil Yönetim

Profesyonellikten ödün vermiyor, kaliteli hizmet anlayışımız ile her an kontrolü elinizde tutmanızı sağlıyoruz. MiGo uygulaması ile mobil telefon ve tabletlerden, sıcaklık kontrolü yapabilmenize olanak sağlıyoruz. Protherm kalite ve güvencesiyle, ev ve iş yerlerinde ısıtma sistemleri ile su ısıtıcı sistemlerini kolay kontrol etmenizi sağlıyoruz. Dış hava sıcaklıklarının değişmesine ve kişisel tercihinize göre ayarlanabilir, hava durumuyla senkronize çalışarak az enerji ile yüksek performans sağlayabilen bir uygulamadır.

Protherm Yedek Parça Servisi

Protherm Leon servisi olarak, tüm modellerde bakım- onarım- montaj ve periyodik temizlik seçenekleri ile hizmet veriyoruz. Firmamız sektörün lideri olarak, her modelde yedek parça temini gerçekleştiriyor, orijinal ve garantili parçalar ile ısı tasarrufunuzu sağlıyoruz. Yeni Protherm logosu ile hazırlanan özel ambalajlarında; parça, yedek parça ve ürün satış/ servis hizmetlerini sağlıyoruz. Tüm parça ve yedek parça ürünleri Protherm güvencesiyle üretilmekte ve yetkili servis garantisiyle montajı sağlanmaktadır. Ürünlerin tamamı kendi garanti şartları ve süreleri çerçevesinde geçerlidir. Kombi ve yedek parça ürünlerinin uzun ömürlü kullanılmasını sağlamak amacıyla, periyodik bakım ve periyodik temizliklerinin yapılmasına özen gösteriniz.

Protherm Kombi Servisi, Hizmet Bölgesi

Çağrı merkezimizle kesintisiz hizmet sağlıyor, mobil ekibimizle en kısa sürede taleplerinize yanıt sunuyoruz. Kocaeli ve Sakarya illerinde ve tüm bölgelerinde aktif olarak hizmet veriyoruz. Sakarya’nın belirlenen ilçeleri ile Kocaeli’nin tüm ilçelerinde aktif destek sağlayarak; kurulum, nakil, onarım, bakım ve temizlik hizmetlerinde faaliyet gösteriyoruz. Telefon veya online servis ayrıcalığı ile acil servis, kombi ve petek temizliği seçenekleriyle hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyeti sağlamak, 0 tüketici odağıyla profesyonel iş başarısı ve ekonomik fiyat avantajları sunuyoruz. Protherm Leon servisi garantisiyle taşınma işlemlerinizde de söküm- takım hizmetleri ile güvenli ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

Protherm Kombi Petek Temizliği

Servis kalitesi ve deneyimli personelimiz ile mevsim bakımları, kombi ve petek temizlikleri itinalı şekilde gerçekleştiriliyor. Düzenli olarak kombilerin ve peteklerin temizliğini yapmak, mikroplardan arınması, ortam ısısının kaliteli olmasını, soluduğunuz havanın nitelikli olmasını sağlar. Tortu, kir, pas ve paslanmaya karşı ideal temizleme metodudur. Çeşitli kimyasal ürünler kullanılarak, iç aksamların temizliği hızlı ve civarına zarar vermeyecek şekilde yapılıyor.

Protherm Acil Servis Ve İletişim

Sakarya ve Kocaeli tüm bölgelerde hızlı- aktif- kesintisiz ve profesyonel şekilde ekonomik fiyat avantajı sunuyor, tek telefonunuzla arızaları gideriyoruz. 0544 230 88 89 numaralı mobil çağrı merkezinden erişim sağlayan ve arıza kaydı bırakan müşterilerimize en hızlı şekilde uzman personellerimizle hizmet veriyoruz. Kombi alımlarınızda da keşif servisimizle, sizin için en ideal ürün seçimini yapıyor, konut- iş yeri ve binanızın yapısına göre en ideal konumu belirliyoruz.

24 çalışanımızla İstanbul ve civarı tüm bölgelerde faaliyet gösteriyoruz. Teknisyenimizle

doğrudan iletişim ve randevu servisleri ile nitelikli iş başarısı sunuyor, Protherm Leon servisi olarak, yalıtımda tasarruf ve enerjide tasarruf sağlamanız, kaliteli ısıtma sistemlerinden faydalanmanız için her gün kendimizi yeniliyor, geliştiriyoruz.

Protherm Leon Kombi Özellikleri

Yoğuşmalı Kombi kategorisinde üretilen Leon kombiler, düşük yakıt sarfiyatı ile ekonominize katkı sağlıyor. 92/ 42 CEE verim sınıfında üretilen Protherm Leon modeller, Hi-Tech Turbo eşanjör özelliğiyle dizayn edilmiştir. 24- 28 kW güç seçeneğiyle ev- iş yeri ve tüm yaşam alanlarında ısı kalitesini artıran, güvenli ortamlar sağlayan profesyonel ürünlerdir.

Protherm Leon servisi olarak İstanbul, Kocaeli ve Sakarya bölgeleri ile tüm ilçeler ve civar bölgelerde aktif faaliyet gösteriyoruz. Kurulum ve nakil servisi, onarım ve bakım servisleri, petek ve kombi temizlik hizmetleri ile Protherm kalitesini yansıtıyor, güler yüzlü ve deneyimli personellerimiz ile en hızlı sürede arızaları gideriyoruz.

Bizlere web sayfamızdan ulaşabilir, on-line kayıt bırakarak en kısa sürede profesyonel hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Protherm sorunlarınızı çözmede aktif destek ve uzman danışmanlarımızla hizmet sunuyoruz.