Protherm Leopar Servisi

Protherm Leopar Kombi Servisi

Personel tercihi konusunda standartların üzerinde hizmet veren firmamız, bu konuda gerekli tecrübeye sahip, müşteri memnuniyetini sağlayan, işini meslek edinen ve gerekli sertifikalara sahip olan kişileri tercih etmektedir. Kurumsal kimlik anlayışı ile çalışan firmamız, iş elbiseleri ve takım çalışması gibi konularda servis elemanlarına gerekli eğitim verilmektedir. Ayrıca son çıkan cihazlar hakkında da gerekli eğitim verildiği için, yeni çıkan cihazları bize teslim edebilirsiniz. Protherm Leopar kombi servisi hizmetiyle kısa zamanda en iyi çözümleri sizler için gerçekleştiren işinin uzmanı ekiplerimizle, kışa huzurlu bir şekilde girebilirsiniz. Orijinal parça temini işlemlerini garantili bir şekilde yapan firmamız, yine garantili servis hizmeti sunmaktadır. Protherm Leopar kombi servisi hizmetleriyle, önemli cihazlar kategorisinde istediğiniz çözümleri elde edebilirsiniz. Takım anlayışına sahip servisimiz, görev esnasında her hangi bir karmaşa yaşamamaktadır.

st-kitchen-portrait-08092015-1042396-format-flex-height@690@desktop-500x400
Kolaylık

Kullanma modlarında ekonomik modu bulunmaktadır.

Dekoratif

Ölçüleri küçük olduğundan bulunduğu ortama uyum sağlayabilir ve dekoratifdir.

Yakıt Türleri

Gaz olarak LPG gazı ve doğalgaz ile çalışailmektedir.

Koruma

Kombinin soğuk aylarda donma koruması olması kış mevsiminin yoğun geçen yerlerde daha çok tercih edilmesini sağlamaktadır.

leopar
Ağırlık

Toplam ağırlı 30 kilogram olarak bilinmektedir.

Arıza

Herhangi bir servis gerektirecek durumda panelindeki arıza ışığı bulunmaktadır.

Performans

Ateşleme sistemi elektronik olduğundan kullanımı rahat ve performansı yüksektir. Su sıcaklığını 35 ile 60 derecededir.

Uygunluk

Kullandığınız yerin durumuna göre ayar yapılabilme özelliği.

İnsanoğlu dünyaya gönderildiği günden bu güne kadar, hep ısınma problemi ile karşı karşıya kalmıştır. Isınma, zorunlu ihtiyaçlardandır. Kombiler bu zorunlu ihtiyacı yerine getiren, zorunlu cihazlar sınıfına girmiştir. Doğalgaz gibi parlayıcı ve infilak edici özelliğe sahip enerji ile çalışan kombiler, sertifikalı ve tecrübeli kişiler tarafından bakıma tabi tutulmalıdır. Aksi halde ciddi sonuçlar meydana gelebilir.

Yeni Bir Kombi

Kombi hizmetlerinde yeni kombiler, fonksiyonel özellik bakımından daha gelişmiş özelliklere sahiptir. Bu yeni ve karmaşık yeni kombilerin, montajı da uzmanı tarafından yapılmalıdır. Bakım işlemlerinde bütün kombi cihazları konusunda deneyimli olan Protherm Leopar kombi servisi, oldukça başarılı ve etkili çözümler sunmaktadır. Günlük yaşantımızın en önemli unsurlarından biri olan konusunda uzman ekip anlayışı, servisimizin çalışma prensibini meydana getirmektedir. Huzurlu bir kış geçirmek isteyenler için, kombi bakım işlemleri önemlidir. Temiz ve bakımlı kombi, hemen ısıtma işlemi yaptığı için, doğal olarak düşük derecede bile rahatlıkla ısıtmaktadır. Bakımsız olan ve temizlenmesi gereken kombiler ise, ısıtma işlemini geç yapar. Bu nedenle kullanıcı dereceyi yükseltmek zorunda kalır. Bu durumda ciddi problemler meydana gelir. Kombi bakım işlemlerinde birinci sınıf çözüm uzmanı, sertifikalı ve tecrübeli Protherm Leopar kombi servisi, hızlı ve etkili bir şekilde bakım işlemini bitirmektedir. Bakım ve onarım işlemlerinde konunun uzmanı olan firmamızla, huzurlu bir kışa ilk adımınızı atın. Eylül ve Ekim aylarında yapılması gereken kombi bakım işlemleriyle, kışa sorunsuz kombilerle girin.

Tamir İşleri

Yedek parça ve servis kombilerde ve diğer bütün cihazlarda en önemli konudur. Bu konunun profesyonel bir şekilde çözümü de çok önemlidir. İnsan aklının ürünü teknoloji, yeni kombileri çıkarmaya devam ediyor. Yeni modellerinde bakımını kolay bir şekilde yapan Protherm Leopar kombi servisi, birinci sınıf hizmet anlayışıyla hareket etmektedir. Acil tamire ihtiyacı olan kombiler için de her zaman görevdeyiz. Özellikle gaz kaçıran ve hemen tamir edilmesi gereken cihazlar için, etkili hizmet anlayışını benimsiyoruz. Kombi termostatı, voltaj regülatörü, yeni model kombilerin montajı gibi birçok önemli işte, tecrübeli ve sertifikalı elemanlarımızla kesin çözüm sunuyoruz. Orjinal parça temini konusunda uzman olan servis elemanlarımız, bütün parçaları araçta hazır bir şekilde bekletmektedir. Parça gerektiği zaman anında tedarik edebilen servis elemanlarımız, parça temini için ayrıca zaman harcamamaktadır. Bakım ve tamirat işlerinde pratikliği tercih ediyoruz ve bu nedenle bakım işi olsun, tamir işi olsun, yerinde ve etkili çözüm yöntemlerini tercih ediyoruz. Kombi çok ses çıkarıyorsa veya garip sesler çıkarmaya başladıysa, bakım yaptırmalısınız.

Genellikle baca fanı gibi kısımlar tıkanınca ses yapar. Ayrıca ısıtma görevini yapan parçanın gözenekleri açık olursa, kombi iyi ısıtır. Bu gözeneklerin tıkanması ısıtma işleminin daha geç olmasına neden olur. Temizleme işlemlerinin yapılmaması durumunda, kombi her geçen gün ısıtma işlemi için daha fazla gaz harcamaya başlar. Kombi ve petek temizliği, ısıtma işleminde her hangi bir problem yaşanmaması için, düzenli yapılması gerekir. Düzenli yapılmayan bakım işlemleri, kombinizin performansının düşmesine neden olur. Cihaz bakım ve tamir işlerinde güncel ve etkili yeni yöntemleri takip eden firmamız, günün her saatinde hizmete hazırdır. Tatil günleri ve mesai dışı zamanlar, bakım ve onarım işlemleri kategorisinde tercih edilen zaman dilimleridir. Sizin izniniz olmadan parça montajı veya genel bakım işlemlerini yapmıyoruz. Bakım işlemleri için onayınızı talep ediyoruz.