Protherm Lynx Servisi

Protherm Lynx Kombi Servisi

Bakım, bir cihaz için önemli bir konudur. Bakım ve onarım işlemlerinde hızlı ve etkili çalışma yöntemlerini tercih eden Protherm lynx servisi hizmetleri, düzenli bakım işlerini tavsiye etmektedir. Düzenli bakımı yapılmayan bütün cihazlar, zamanla ciddi sorunları beraberinde getirmektedir. Bakım ve onarım işlemlerinde aradığınız etkili hizmeti kısa zamanda sunabilen firmamız, zamanında bakıma başlamaktadır. Bakım işlemlerine, kombinin orta kısmındaki ısıtıcı kısmın testi ile başlıyoruz. Zamanla tıkanan bu kısım, peteklerin kirlenmesinde de ciddi rol oynamaktadır. Bu nedenle kombi ve petek temizliği yapılan bütün kombiler, az yakmaktadır. Elektronik aksamın test edilmesi, baca fanının testi, sensörlerin test edilmesi ve diğer parçaların testi gibi birçok işlemden sonra, bakım raporu çıkarılmaktadır. Değişecek parçalar, araçta hazırdır ve anında parça temini gerçekleştirilir. Protherm lynx servisi kategorisinde yapılacak bakım işlemlerinde, kullanıcının onayı ile işlem yapıyoruz.

st-kitchen-portrait-08092015-1042396-format-flex-height@690@desktop-500x400
Kolaylık
Teknolojik Kombi

Lynnx kombi dijital ekrana sahiptir.

Dekoratif

Küçük ölçülere sahip olduğundan bulunduğu ortama uyum sağlayabilir ve dekoratifdir.

Yakıt Türleri

Yakıt kullanımı LPG ve doğalgazdır.

Koruma

Kombinin soğuk aylarda donma koruması olması kış mevsiminin yoğun geçen yerlerde daha çok tercih edilmesini sağlamaktadır.

lynx
Ses Seviyesi

Diğer kombilere göre daha az ses yaymaktadır.

Arıza

Herhangi bir porblemde dijital arıza ile teşhis sistemi ile sizi yönlendirebilir.

Performans

Lynx modeli düşük su basınçlarında bile çalışabilme özelliğine sahiptir.

Uygunluk

Kullandığınız yerin durumuna göre ayar yapılabilme özelliğine sahiptir.

Kombi bakım işlemlerinde profesyonel çözümlerle hareket eden konunun uzmanı firmamız, kış aylarına girmeden yapılması gereken kombi bakım işlemlerini, pratik bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Birinci sınıf servis hizmetleriyle aradığınız mükemmel servis hizmetini, sertifikalı ve tecrübeli elemanlarla gerçekleştiriyoruz.

Acil Müdahale

Bakım, tamir, montaj ve de montaj hizmetlerinde oldukça başarılı çözümler sunan konunun uzmanı ekiplerimiz, acil kombi müdahalesi gerçekleştirmektedir. Doğal gaz ile çalışan kombilerin bakımını ve onarımını ihmal etmeniz, ciddi sonuçlara neden olabilir. Bu nedenle, gürültü çıkaran, ısınan, gaz kokusu yayan ve değişik sesler çıkaran kombinizin bakım işlemlerini gerçekleştirin. Kombi basıncını her zaman için 1,5 bar seviyesinde tutmalısınız. Bu seviyenin altına düştüğü zaman, petek ısınmaz. Ayrıca, termostat ve voltaj legüratörü gibi cihazları da sizin için montajlayabilmekteyiz. Eski kombi yerine yeni bir kombi taktıracağınız zaman Protherm lynx servisi çalışanlarını tercih etmelisiniz. Bakım ve onarım işlemlerinde oldukça etkili çözümlerle çalışan firmamız, kışa girmeden kombi bakım işlemlerini gerçekleştirmenizi tavsiye etmektedir. Kış ortasında kombi sorunlarıyla karşılaşmak istemiyorsanız, bakım işlemleri zamanında çözüme kavuşmalıdır.

Doğru Adres

Kombiniz için en önemli hususlardan biri, bu konuda uzman kişilerin tercih edilmesidir. Uzman olmayan kişilerin tercih edilmesi, kombiniz için ciddi sonuçların meydana gelmesinde etkilidir. Yani sertifikası olmayan ve tecrübesi olmayan kişiler, eğer kombiniz garantiliyse, cihazınızın garanti dışında kalmasına neden olabilir. Garanti dışı cihazların da bilirkişilere teslim edilmesi gerekir. Kombi patlamalarında, kombi tesisatını döşeyen, satan ve tamir eden herkes sorumluluk altına girmektedir. Bu ciddi sorumluluğu sizler için üstlenen Protherm lynx servisi, güvenli bir şekilde kombi kullanımı sunmaktadır. Petek ve kombi temizliğinde aradığınız etkili hizmetleri 7/24 sunan firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetiyle hareket eden konunun uzmanı firmamız, sizinle irtibata geçmeden belli bir güne söz vermemektedir. Eğer servis günü işiniz çıkarsa, firmamız sizin için en uygun gün ve saate randevu vermektedir. Protherm lynx servisi hizmetleriyle, eski bacalı kombinizi değiştirebiliriz. Tamir işlemlerinde, yedek parça sorunu yaşamayan firmamız, hızlı ve etkili çözüm yöntemlerini sizler için tercih etmektedir. Teknik özellikleriyle birinci sınıf işçilik ve malzemeyi tercih eden ekibimiz, takım ruhu ile hareket etmektedir. Kurumsal kimlik anlayışı ile kombinizin etkili bakım işlemlerini kısa zamanda çözüme kavuşturmaktayız. Teknik servis hizmetlerimizin çabuk ve etkili olmasının diğer bir sebebi, birçok adrese söz vermiş olmamızdır. Bu nedenle teknik servis hizmetlerinde, oyalanarak çalışan bir eleman göremezsiniz.

Müşteri diyaloğu, müşteri memnuniyeti ve iş ahlakı gibi konularda en iyi olan kişileri tercih ediyoruz. Faturaların düşmesinde ve kış aylarında ısınma konusunda sorun yaşamamak için, kış aylarından önce yıllık düzenli bakım yaptırılmalıdır. Kombinin temizlenmesi ve özellikle orta kısımdaki ısıtıcının temiz tutulması, ısınma işlemi için son derece önemli bir husus olarak karşımıza çıkmaktadır. Petek temizliğini de ihmal etmeyin. Bakım işlemleri esnasında, yapılan testlerle, peteğin ısınması da test edilmektedir. Bu test sonucunda, ekiplerimiz peteğin durumunu tam olarak size rapor edebilir. Bu rapora göre peteğinizin bakımını ve temizliğini yaptırabilirsiniz. Gaz kokusu gibi bir durumla karşılaştığınız zaman hemen 187’yi arayın. Gaz kaçıran kombi tamir işlemleri için günün her saatinde hizmete hazır olan ekiplerimizi tercih edebilirsiniz. Bozuk kombilerle veya bakım isteyen kombilerle kışı geçiremezsiniz. En kısa zamanda gerekli bakım ve tamir işlemlerini yapmalısınız.